Dziesięcioro laureatów Laurów Oświaty z Ekonomika

W środę 12.06.2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie wręczone zostały Laury Oświaty – są to nagrody przyznawane za wybitne wyniki w nauce oraz osiągnięcia na olimpiadach przedmiotowych.W tym roku otrzymało je 22 uczniów, w tym 10 uczniów z naszej szkoły. Są to:

1. Paweł Radoła z kl. 2t – laureat VI Olimpiady Wiedzy o Turystyce w Łodzi
2. Patrycja Kowalska z kl. 4t – laureatka VI Olimpiady Wiedzy o Turystyce w Łodzi
3. Tomasz Marcinowski z kl. 2lb – finalista III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznaej (Uniwersytet Gdański) 
4. Bartłomiej Urbanowski z kl. 3la – finalista XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej (Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu) 
5. Alicja Zielonka z kl. 3la – finalistka XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej (Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu)
6. Szymon Skrzypczak z kl. 4gl – finalista XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej (Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu)
7. Żaneta Marach z kl. 4la- finalistka XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej (Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu) 
8. Kinga Pazoła z kl. 4la – laureatka XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej (Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu); finalistka III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej (Uniwersytet Gdański)
9. Konrad Danek z kl. 4la – finalista XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej (Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu); finalista III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej (Uniwersytet Gdański)
10. Weronika Poczekaj z kl. 4la – finalistka XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej (Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu); laureatka III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej (Uniwersytet Gdański).

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Hanna Kucharska

Fot. L. Wnukiewicz

Inne posty

Skip to content