Mój zawód, moja pasja

Dnia 27 października br. klasy turystyczno-hotelarskie uczestniczyły w 34 edycji targów turystyczno-hotelarskich TOUR SALON`23 w Poznaniu. W tym corocznym „święcie polskiej turystyki” uczestniczyła klasa 3t oraz przedstawiciele klas: 2h, 4t, 5tp i 5hp.
Targi TOUR SALON są miejscem inspiracji dla tysięcy pasjonatów podróży, którzy poszukują destynacji dla swoich wypraw weekendowych czy wakacyjnych. Co roku prezentują się tutaj się polskie regiony, miasta i gminy, organizatorzy wypraw, przewoźnicy, a także dostawcy usług turystycznych zza granicy. TOUR SALON to także miejsce spotkań ze znanymi podróżnikami i pasjonatami wypraw.
Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie i zauważalną pasję do podróży, z turystycznymi pozdrowieniami opiekunowie wycieczki

Barbara Foryńska
Monika Politańska
Beata Kokot

Foto: Oskar Grzegorczyk kl. 2h

Inne posty

Skip to content