Klasy i wychowawcy

KLASY I:
1a – t. ekonomista – p. Agnieszka Hajndrych
1b – t. ekonomista – p. Agnieszka Wojtkowiak – Kochańska
1e – t. eksploatacji portów i terminali – p. Martyna Norek – Mania
1g – t. handlowiec – p. Wojciech Kaczmarek 
1h – t. hotelarstwa – p. Magdalena Adamczak 
1j – t. żywienia i usług gastronomicznych – p. Michał Walkowiak
1la – t. logistyk – p.  Magdalena Hoska
1lb – t. logistyk – p. Izabela Wojciech
1r  –  t. rachunkowości – p. Mirosława Dubiał
1t – t. organizacji turystyki – p. Lilianna Zimniak

KLASY II:
2a – t. ekonomista – p. Justyna Groblewicz 
2e – t. eksploatacji portów i terminali – p. Łukasz Chmielewski
2g – t. handlowiec – p. Monika Raczkowska
2h – t. hotelarstwa – p. Katarzyna Dworczak
2j – t. żywienia i usług gastronomicznych – p. Paulina Kluczyk
2la – t. logistyk – p. Ewa Antkowiak
2lb – t. logistyk – p. Małgorzata Barańska
2r – t. rachunkowości – p. Monika Politańska
2t – t. organizacji turystyki – p. Sylwia Kowalska-Mandat

KLASY III:
3a – t. ekonomista – p. Anna Hałas
3gj – t. handlowiec/t.  żywienia i usług gastronomicznych – p. Anna Machowska
3he – t. hotelarstwa/t. eksploatacji portów i terminali – p. Przemysław Grypczyński
3la – t. logistyk – p. Katarzyna Misiak
3lb – t. logistyk – p. Robert Klimkowski
3r – t. rachunkowości – p. Marlena Kościuch
3t – t. organizacji turystyki – p. Hanna Wolna

KLASY IV:
4a – t. ekonomista – p. Karolina Szymankiewicz
4g – t. handlowiec – p. Romana Woźna
4hj – t. hotelarstwa/t. żywienia i usług gastronomicznych – p. Dominika Grycz
4la – t. logistyk – p. Anna Kapała
4lb – t. logistyk – p. Marzena Szpurek – Robaczyńska
4r – t. rachunkowości – p. Agnieszka Płóciniczak
4t – t. organizacji turystyki – p. Monika Pindel

KLASY V (p):
5ap – t. ekonomista – p. Małgorzata Dembińska
5bp – t. ekonomista – p. Leszek Wróbel
5gjp – t. handlowiec/t. żywienia i usług gastronomicznych – p. Karol Solnicki
5hp – t. hotelarstwa – p. Beata Kokot
5lap – t. logistyk – p. Lidia Grzechowiak
5lbp – t. logistyk – p. Marcin Niedzielski
5rp – t. rachunkowości – p. Magdalena Stankowiak
5tp – t. organizacji turystyki – p. Aleksandra Górska

Skip to content