Sukcesy naszych logistyków

Jakub Jędrzejczak – tegoroczny maturzysta, który już w ubiegłym roku będąc uczniem klasy trzeciej wygrał VIII edycję Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, pokonując ponad 7000 osób z 294 szkół. W roku bieżącym potwierdził swój wysoki poziom uzyskując ponownie tytuł laureata IX edycji. Został również zwycięzcą I edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej zorganizowanej przez Uniwersytet Gdański. Za swoją pracę i sukcesy otrzymał tytuł: Najlepszego Logistyka i Zasłużonego Ucznia Szkoły. Został również dwukrotnie nagrodzony przez Prezydenta Miasta Leszna Leszczyńskim Laurem Oświaty.
Sylwia Dąbkowska jest uczennicą klasy trzeciej. Już w ubiegłym roku znalazła się w gronie finalistów Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
W tym roku wystartowała w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej zorganizowanej przez Uniwersytet Gdański, odnosząc wielki sukces, ponieważ została jej laureatką, zajmując w finale 7 miejsce. Już po raz drugi nagrodzono ją Leszczyńskim Laurem Oświaty.
Wiktoria Lisiak, Lidia Stasik i Kamil Sobczak są uczniami klasy trzeciej. W tym roku wzięli udział w VI edycji Olimpiady Logistycznej zorganizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu i zostali jej finalistami .Do etapu rejonowego tej olimpiady zakwalifikowały się oprócz nich: Dominika Wątor, Sylwia Dąbkowska i Katarzyna Łuczak. Wiktoria reprezentowała też szkołę razem z Kasią Łuczak i Rafałem Rauhutem w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.
Gratulacje należą się również uczniom, którzy dostali się do etapu rejonowego I Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej: Rafałowi Rauhutowi, Tomkowi Jędrzychowskiemu, Damianowi Kuikowi, Amadeuszowi Motylowi, Mikołajowi Rozwalce, Mateuszowi Rudziewiczowi, Maciejowi Szykule, Konradowi Dankowi, Adrianowi Feldowi, Szymonowi Kaliskiemu, Karolowi Skorczykowi, Mikołajowi Józefiakowi, Karolowi Kurpiszowi i Mikołajowi Wrzesińskiemu.
Udanych wakacji!!! A potem …znów do pracy

opiekun olimpiady
Lidia Grzechowiak

Inne posty

Skip to content