XXV edycja projektu CEMS Chance

W Warszawie odbyła się w dniach 21.05.-24.05.2024 XXV edycja projektu CEMS Chance – inicjatywy społecznej, która ma na celu wszechstronny rozwój młodzieży w wieku od 14 do 16 lat. Organizowany przez studentów CEMS Club Warszawa przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
CEMS Chance stanowi niepowtarzalną szansę dla młodzieży na odkrycie ich potencjału oraz osobistego rozwoju. Co roku wybieramy 30 utalentowanych młodych ludzi, w wieku 14-16 lat, którzy biorą udział w naszym autorskim programie mentoringowym oraz 4-dniowej konferencji w Warszawie. Podczas konferencji uczestnicy mają okazję bliżej poznać naszą stolicę, spotkać inspirujące osobistości na warsztatach i prelekcjach oraz korzystać z warszawskich atrakcji kulturalnych.
Kluczowym punktem programu CEMS Chance jest tworzenie przez uczestników ich własnych koncepcji projektów społecznych pod okiem opiekunów.
Misją CEMS Chance jest zachęcenie i wsparcie młodej osoby do podjęcia działań w kierunku samorozwoju, poszerzania perspektyw, odwagi do poszukiwania własnej drogi życiowej oraz kształtowania osobowości poprzez promowanie otwartości, inspirację i stawianie przed nią różnorodnych wyzwań.
Do XXV o projektu CEMS Chance – dostali się w tym roku Julia Wieczorek i Fabian Młodyszewski z klasy 1t.
„Cems chance zaoferowało mi wiele nowych doświadczeń jak i wiedzy m.in warsztaty retoryki, osiąganie sukcesu, jak poznać swoją osobowość itd. Na tym nie poprzestano podczas wyjazdu poznałem wielu wartościowych ludzi z różnymi pasjami, hobby, talentami z niektórymi trzymam stały kontakt. Sam wyjazd uważam za udany i pełen wrażeń” – tak swój udział w projekcie podsumował Fabian.

Lilianna Zimniak

Inne posty

Skip to content