Stało się, rok szkolny 2025/2026 przeszedł do historii… Wszystkim uczniom, jak również nauczycielom i pracownikom oświaty, życzymy bezpiecznych, pogodnych, zdecydowanie zasłużonych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! Zdjęcia: Oskar Grzegorczyk