Samorząd szkolny

Rok szkolny 2021/2022

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022:
Przewodniczący: Kacper Bortel kl. 2la
Zastępca: Małgorzata Matuszewska kl. 3r
Skarbnik: Wiktoria Gołąbka kl. 3tp
Sekretarz: Magdalena Szpilka kl. 3g
Do Samorządu Uczniowskiego, należą wszyscy uczniowie naszej szkoły.
Opiekunowie: Monika Raczkowska, Dominika Grycz, Anna Kapała

W skład Zarządu wchodzą:

E-mail do Samorządu Uczniowskiego:
samorzad@zse.leszno.pl
E-mail do Przewodniczącego:
przewodniczacy.su.zse@gmail.com

KLASY 1:
1 a – Oliwia Załęska, Julia Zamelczyk, Raisa Zdziabek, Klaudia Sikora, Zuzia Kołodziejczyk
1 r – Marika Mikołajczak
1 la – Mikołaj Jagodziński
1 lb – Jakub Stasiński
1 j – Daria Kamieniarz
1 g – Maja Kruczyńska
1 he – Kinga Wojciechowska
1 t – Jakub Pazoła

Klasy 2:
2 a – Nikola Szaj
2 r – Julia
2 la – Kacper Bortel
2 lb – Olwier Marach
2 j – Malwina Feld
2 g – Oliwia Glapiak
2 h – Natalia Kubacka
2 t – Amelia Tabaka

KLASY 3:
3 a – Liwia Adach
3 b – Wiktoria Tajchert
3 r – Magorzata Matuszewska
3 la – Mikołaj Kołacz
3 lb – Mateusz Szawelski
3 ja – Marcin Królikowski
3 g – Magdalena Szpilak
3 h – Klaudia Wróblewska
3 t – Nadia Juskowiak

KLASY 3 (p):
3 ap – Urszula Kowal
3 bp – Zuzanna Makiewicz
3 rp – Julia Lutowicz
3 lap – Anna Rusiecka
3 lbp – Milena Żelazowska
3 gjp – Emilia Obiegała
3 hp – Patrycja Gorajska
3 tp – Wiktoria Gołąbka

KLASY 4:
4 a – Gabriela Drobnik
4 b – Magda Nyczka
4 c – Lidia Mejza
4 gj – Martyna Poloch
4 la – Klaudia Żukowska
4 lb – Zuzanna Lipowa
4 h – Klaudia Płócienniczak
4 t – Kinga Grzemska
4 ja – Nicola Kuliszak 

Nasze działania:


 

Rok szkolny 2020/2021

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021:
Przewodniczący: Kacper Bortel kl. 1la
Zastępca: Oliwia Glapiak kl. 1g
Skarbnik: Wiktoria Gołąbka kl. 2tp
Członkami Samorządu Szkolnego są wszyscy przewodniczący klas.
Opiekunowie: Monika Raczkowska, Dominika Grycz – Dutkowska, Anna Kapała

Nasze działania:


 

Rok szkolny 20219/2020

Przewodniczący: Łukasz Woźniak kl. 3b
Wiceprzewodnicząca: Magdalena Nyczka kl. 2b
Członkami Samorządu Uczniowskiego są wszyscy przewodniczący klas.
Opiekunowie: Aneta Artym-Baryła, Hanna Wolna
 

 

Rok szkolny 20218/2019

Przewodniczący: Łukasz Woźniak kl. 2b
Wiceprzewodnicząca: Magdalena Nyczka kl. 1b
Członkami Samorządu Uczniowskiego są wszyscy przewodniczący klas.
Opiekunowie: Aneta Artym-Baryła, Hanna Wolna


 

Rok szkolny 20216/2017

Przewodniczący: Sebastian Wasielewski

Z-ca przewodniczącego: Marcel Borowiecki

Sekcja komunikacyjna: Daria Krzywicka, Weronika Żurczak, Weronika Górczak, Jessica Koszewska, Martyna Jurgielewicz, Julia Konieczna, Oliwia Fórmanowska, Zuzanna Nadolna, Klaudia Lis, Monika Olejnik, Zuzanna Matuszczak, Kamil Myszkowski, Oliwia Wojtków, Marika Szeibe

Sekcja artystyczna/organizacyjna: Wiktoria Walenciak, Ewelina Robaszewska, Kinga Poliwczak, Weronika Baksalary, Daniela Jesiak, Daria Krzywicka, Weronika Żurczak, Weronika Poczekaj, Magdalena Samol, Aleksandra Dąbkowska, Dawid Ratajczyk, Magdalena Tomczyk, Mariusz Peisert, Adam Pogorzelski

Sekcja dekoracyjna: Roksana Szymańska, Kamila Golec, Klaudia Kurzawska, Julia Szymańska, Oliwia Chudzińska, Aleksandra Mehr, Daria Kędzia, Jadwiga Sobecka, Dorota Lasik, Julia Zygner, Klaudia Adamczak, Oliwia Wojtków, Marika Szeibe, Dominika Konopka

Sekcja techniczna (nagłośnienie): Kornel Paterek, Michał Otto, Szymon Szkudlarczyk

Jeśli masz jakiekolwiek pomysły, chciałbyś z nami współpracować, wspomagać w przedsięwzięciach, przyjdź na kolejne zebranie SU po feriach. Każda inicjatywa i propozycja działań są mile widziane.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego:

Agnieszka Hajndrych i Magdalena Hoska


 

Rok szkolny 20215/2016

Przewodniczący: Mikołaj Wrzesiński

Z-ca przewodniczącego: Sebastian Wasielewski

Sekcja komunikacyjna: Kinga Poliwczak, Karolina Hodura, Ewelina Robaszewska, Wiktoria Walenciak, Klaudia Motała, Żaneta Marach

Sekcja techniczna: Krystian Józefowski, Marcin Dudek

Sekcja artystyczna: Daniela Jesiak, Weronika Poczekaj, Żaneta Marach, Jadwiga Sobecka, Ewelina Robaszewska, Patrycja Skiba, Adam Pogorzelski, Mariusz Peisert

Sekcja dekoracyjna: Aneta Stachowska, Dominika Konopka, Martyna Bugzel, Natalia Kowalska, Aleksandra Pietraszko, Agata Szyszka, Wiktoria Motykiewicz, Eryka Szymanowska

Uczniowie współpracujący z SU: Wiktoria Nowak, Anna Picz, Weronika Włodarczyk

Jeśli masz jakiekolwiek pomysły, chciałbyś z nami współpracować, wspomagać w przedsięwzięciach, przyjdź na kolejne zebranie SU po feriach. Każda inicjatywa i propozycja działań są mile widziane.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego:

Agnieszka Hajndrych i Magdalena Hoska

Skip to content