Awans piłkarzy ręcznych do zawodów województwa wielkopolskiego!

W dniu 23.11.2021 r. w Kościanie odbyły się rejonowe zawody szkół średnich w piłce ręcznej chłopców. W turnieju wzięły udział trzy drużyny: ZSE Leszno, Wolsztyn oraz Kościan. W pierwszym spotkaniu nasi uczniowie starli się z drużyną z Wolsztyna. Po zaciętej rywalizacji wygraliśmy 22 – 20, warto jednak zaznaczyć, że poziom gry był na wysokim poziomie.
Ostatni mecz rozegraliśmy z gospodarzami, czyli z zespołem z Kościana. Mecz ten był meczem przesądzającym o awansie do kolejnego szczebla rozgrywek. I tym samy nasi reprezentanci poradzili sobie świetnie z drużyną miejscową wygrywając 20 – 14, zajmując 1 MIESCE w całym turnieju.
Nasza drużyna w składzie:
1. Dawid Łuczak © kl. 4lb
2. Jakub Bednarczyk kl. 4lb
3. Jakub Harendarz kl. 4lb
4. Marcin Mikołajczak kl. 3la
5. Hubert Wróbel kl. 3la
6. Michał Czaiński kl. 3lap
7. Joachim Ławecki kl. 3lbp
8. Kacper Boiński kl. 1lb
9. Jakub Gejgał kl. 2la
10. Mateusz Książkiewicz kl. 2la
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

opiekun
Łukasz Chmielewski

Fot. Ł. Chmielewski

 

Inne posty

Skip to content