Certyfikaty REVAS rozdane

„Mądrość oznacza dążenie do najlepszych celów,
za pomocą najlepszych środków”

Dnia 20 maja 2022 r. odbyło się rozdanie certyfikatów uczniom klas III TP i III HP. Młodzież przepracowała wspólnie kilkaset godzin, żeby założyć i poprowadzić własne, wirtualne przedsiębiorstwo. Wszystko odbyło się dzięki przystąpieniu naszej szkoły do projektu symulacji branżowych Revas, który jest nowoczesną metodą nauczania i przygotowuje uczniów do wejścia w świat biznesu.„Turyści” byli pracownikami biur podróży, a „hotelarze” rozwijali firmy eventowe. Młodzież wykazała się elastycznością działania i mądrością w podejmowaniu decyzji. Szybko korygowała ewentualne błędy i wyciągała wnioski, dążąc do najlepszych celów 🙂

Wszystkim uczestnikom gratuluję i dziękuję za zaangażowanie 
Beata Kokot – instruktor

 

Inne posty

Skip to content