Ekonomia na wesoło

Kolejny raz w naszej szkole odbył się konkurs „Ekonomia na wesoło”. Uczniowie klas pierwszych – „przyszli ekonomiści” rywalizowali w trzynastu konkurencjach, podczas których mogli wykorzystać zdobytą już wiedzę na pierwszym etapie kształcenia. Rywalizacja nawiązywała tematyką do obchodzonego w dniach 25 – 31 marca br. Światowego Tygodnia Pieniądza. Tegoroczne hasło, to: „Zdobywaj wiedzę. Zarabiaj. Oszczędzaj”. Nasi uczniowie bawili się doskonaląc przy tym swoją wiedzę. Najlepszą klasą okazała 1c, drugie miejsce zajęła klasa 1b, trzecie miejsce zajęła klasa 1a. Organizatorki konkursu: Bernardeta Sołtysiak i Anna Borowiak podkreśliły w podsumowaniu bardzo wysoki i wyrównany poziom wszystkich klas.
Wszystkim uczestnikom, klasie 2c i chłopakom obsługującym sprzęt dziękujemy.

Bernardeta Sołtysiak i Anna Borowiak

Fot. R. Snacka kl.2c

Inne posty

Skip to content