Ewelina Maciejewska brązową medalistką HMP Juniorów

Ewelina Maciejewska uczennica klasy 1b od 6 lat trenuje skok w dal i trójskok w leszczyńskim klubie lekkoatletycznym UKS Achilles.
W zeszłym tygodniu brała udział w Mistrzostwach LZS w Zamościu, gdzie zdobyła złoty medal w trójskoku w kat.U18 – 11,70m.
W maju Ewelina startowała w Mistrzostwach Wielkopolski w Pile, gdzie zdobyła dwa srebrne medale w skoku w dal i w trójskoku i we Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży, gdzie zdobyła złoty medal w trójskoku. 
W lutym Ewelina została brązową medalistką Halowych Mistrzostw Polski Juniorów młodszych. Przez portal LeszczynskiSport.pl, w lutym, została nominowana do tytułu Leszczyński Sportowiec Miesiąca i ten tytuł otrzymała!
Z sukcesem wystartowała również jako reprezentantka ZSE w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej zdobywając złoto w skoku w dal.
O jej sukcesach usłyszymy pewnie jeszcze nie raz, trzymamy więc kciuki i gratulujemy wszystkich sukcesów!!!

Hanna Kucharska

Fot. UKS Achilles/D. Górski

Inne posty

Skip to content