Hotelarze wyjeżdżają do Irlandii

8 kwietnia 2018 roku w ramach PROJEKTU POWER 14 uczennic: 5 z klasy 3h i 9 z klasy 2h wyjeżdżają do Irlandii w celu odbycia miesięcznej praktyki zawodowej w obiektach noclegowych. Przygotowania uczniów do wyjazdu rozpoczęły się już w listopadzie. 28 lutego 2018 roku klasa 2h i 1 marca 2018 klasa 3h uczestniczyły w 1,5 godzinnym spotkaniu: „Witaj Irlandio”, poświęconemu: kulturze, tradycji, patronowi Irlandii, atrakcjom turystycznym, informacjom praktycznym i ciekawostkom Zielonej Wyspy.
Dodatkowo klasa 2h – to jest dla nich pierwsza praktyka zawodowa – 21 marca w „Pierwszy Dzień Wiosny” zdecydowała się na zajęcia praktyczne w leszczyńskich obiektach: B&B Wieniawa, Hotel Wieniawa, Hotel Sandro Silver. Zajęcia odbywały się w godz.: 7.00-18.00.

Alicja Marcinkowska

Inne posty

Skip to content