II miejce w # CHALLENGE LESZNO RELACJE

Na początku czerwca 2021r. Urząd Miasta Leszna, Biuro ds. Uzależnień ogłosił konkurs # Challenge Leszno Relacje. Komunikat był dość enigmatyczny, jednak głównym przesłaniem tej zabawy były: dobra zabawa , integracja zespołowa dla klas i i odbudowanie relacji młodzieżowych. Klasa II ap była jedną z czterech w naszej szkole (II la, III la, II g), która podjęła się tego wyzwania i nagrała filmik wypełniając wszytkie niezbędne punkty konkursu. Filmik zrobiony został w konwencji słynnej kreskówki „Dora poznaje świat” Poniżej znajduje się link… Zobaczcie SAMI 🙂
Link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=41ZRbQ8_QMc
W poniedziałek 14 czerwca2021r. otrzymałyśmy informację, że KLASA II AP zdobyła II miejsce w w/w konkursie i otrzymała nagrodę w postaci wyjścia integracyjnego dla całej klasy do pizzerii.

Jesteśmy dumne, GRATULACJE!!!!!
Małgorzata Dembińska
Agnieszka Kozłowska

Inne posty

Skip to content