Już od poniedziałku 3 października zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego!

11

Drodzy Uczniowie!

Od poniedziałku 3 października zapraszamy do korzystania z oferty zajęć

pozalekcyjnych z języka angielskiego.

„Trening czyni mistrza” – celem zajęć jest utrwalenie zdobytych na lekcjach wiadomości oraz trening różnych sprawności językowych, w zależności od Waszych potrzeb i zainteresowań. Mile widziani są wszyscy, którzy w wolnym czasie chcieliby zmierzyć się z językowymi wyzwaniami, zgłębić tajniki wiedzy gramatycznej i leksykalnej lub sprawdzić się i poćwiczyć przed kartkówką, sprawdzianem lub prezentacją.
„Angielski na szóstkę”– zajęcia adresowane są do wszystkich miłośników 😉 języka angielskiego, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe i wznosić się na wyżyny wiedzy językowej – wzbogacanie słownictwa, konwersacje, zaawansowane struktury leksykalno-gramatyczne, przygotowanie do konkursów językowych oraz wszelkie inne formy pracy, które pozwolą Wam utrzymać kompetencje językowe na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek, w godzinach od 14.55 – 15:45.
ZAPRASZAJĄ NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

nauka-jezykow2

grafik

Inne posty

Skip to content