Kampania DRUGIE ŻYCIE

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz trzeci wzięła udział w 13 edycji społecznej kampanii „Drugie Życie”. Jej nadrzędnym celem jest propagowanie idei transplantacji, poszerzanie wiedzy i świadomości różnych środowisk w tej kwestii oraz przełamywanie stereotypów w dziedzinie przeszczepów. W okresie od października 2020 do kwietnia 2021r. grupa ANIMATORZY WOLONTARIATU pomimo pandemii starała się być bardzo aktywna i kreatywna podczas działań. Zorganizowaliśmy spotkania, projekt szkolnych zajęć online „Organy na drzewach nie rosną”, prezentacje, punkty informacyjne, spot reklamowy, quiz kahoot, promocje podczas imprez sportowych, wyjazdów i inne.
W tym tygodniu otrzymaliśmy informację, że nasza szkoła została WYRÓŻNIONA. Bardzo się cieszymy 🙂 
Serdecznie DZIĘKUJĘ uczennicom z klas: 2bp, 2tp, 3 ja za wytrwałość, pomysłowość i aktywność.

Koordynatorka kampanii
Agnieszka Kozłowska

Inne posty

Skip to content