Konrad Danek zwycięzcą konkursu wiedzy o sporcie

Dnia 5.03.2019 roku odbył się finał IV Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Sporcie „Siatkarska Reprezentacja Polski – Mistrzostwa Świata”. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nim uczniowie naszej szkoły. Po eliminacjach w poszczególnych leszczyńskich szkołach, spośród 280 uczestników do finału zakwalifikowało się 36 uczniów (18 ze szkół podstawowych oraz 18 ze szkół średnich) wśród nich czworo z ZSE:
Klaudia Banaszak z kl. 2b
Julia Kazior z kl. 2b
Łukasz Fligier z kl. 2t
Konrad Danek z kl. 4la.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajął Konrad Danek, a IV miejsce Klaudia Banaszak.
Konrad Danek zwyciężył również w zeszłym roku w w/w konkursie, gdzie tematem przewodnim był „Piłkarski Puchar Świata Polaków”.

Robert Klimkowski

Inne posty

Skip to content