Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

26 marca 2018 roku nasi uczniowie wzięli udział w Leszczyńskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej, które odbyły się na boisku – Orlik obok sali sportowej „Ćwicznia”. Do Turnieju zgłosiło się 7 szkół średnich, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Reprezentantom naszej szkoły przyszło się zmierzyć z drużyną III Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Nr 4. Mimo zaangażowania i wielu sytuacji podbramkowych nie udało nam się awansować do dalszego etapu rozgrywek.
Naszą szkołę reprezentowali:
1. Piotr Głowacz kl. 2la
2. Michał Homski kl. 1g
3. Gerard Świerczyk kl. 1g
4. Mateusz Ciesielski kl. 1ja (G)
5. Tomasz Zawidzki kl. 3g
6. Dawid Szulc kl. 1h
7. Dominik Cyka kl. 2b
8. Adam Dolaciński kl. 2cg
9. Wiktor Kroma kl. 2lb (G)

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły.

Łukasz Chmielewski

Inne posty

Skip to content