Międzyszkolne zawody w siatkówce dziewcząt i chłopców

Dnia 25.01 2023 roku odbył się finał Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt. Do tego etapu dziewczęta przeszyły fazę grupową rozgrywając spotkania z I LO oraz z ZSRB. Do finału razem z nami zakwalifikowały się zespoły: III LO, I LO, ZSET.
Podczas rozgrywek nasz zespół zajął 4 miejsce.
Naszą szkołę reprezentowały:
Wiktoria Kędzia 4hp
Rozalia Kaminiarz 2g
Martyna Markowiak 2r
Dominika Chomska 2j
Amelia Smoczyk 4g
Monika Mazur 4t
Alicja Małecka 4t.
Opiekunem była pani Romana Woźna.
A nasi siatkarze rozegrali tylko turniej półfinałowy, który niestety przegrali (z II LO, III LO i ZSRB) osłabieni brakiem dwóch podstawowych zawodników – Kajetan Lis i Kacper Kubiak – i nie awansowali do finału. Zespół grał w składzie: Oskar Adamczyk 4lbp, Tomasz Mrozek 3lb, Jakub Sobierajski 4lap, Mateusz Kraczewski 4la, Cyprian Brodzika 1j, Filip Ciekański 1e i Bartosz Kęsicki 1e.
Opiekunem był pan Robert Klimkowski.

Romana Woźna
Robert Klimkowski

Foto: MOS w Lesznie

Inne posty

Skip to content