Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych

W piątek 2 czerwca 2017 roku nasi wolontariusze wzięli udział w Ogólnopolskim Festiwalu Baniek Mydlanych w Lesznie. Wydarzenie organizowane było przez Stowarzyszenie Przyjaciół Baśniowej Krainy w Lesznie w ramach Inicjatyw Lokalnych, współfinansowanych przez Urząd Miasta Leszna. Prawie pięćdziesięciu naszych uczniów dbało o wspaniałą zabawę oraz bezpieczeństwo dzieci z około dwudziestu leszczyńskich przedszkoli i szkół podstawowych. Wspólnie śpiewaliśmy, tańczyliśmy, robiliśmy małe i duże bańki mydlane, które wprowadziły uczestników festiwalu w niesamowity i magiczny wymiar dziecięcego świata
Bardzo WSZYSTKIM dziękuję za wspaniałą atmosferę, WASZĄ pozytywną energię i ogromną, odpowiedzialną pracę!!!

Współorganizator: Agnieszka Kozłowska

Inne posty

Skip to content