Ogólnopolski Konkurs Geograficzny

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Bałtyk i Pobrzeże Bałtyku”. Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.
Osiągnięcia uczniów zostały uhonorowane dyplomami uznania. Z naszej szkoły udział wzięło 22 uczniów, a aż 12 otrzymało wyróżnienia od organizatorów za bardzo dobry wynik. Zwycięzcą w naszej szkole została, już po raz kolejny, Katarzyna Dajewska z klasy 3t, która otrzymała również wyróżnienie i nagrodę za bardzo dobry wynik w kraju.
Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział i zmierzyli się z trudnymi zadaniami o Bałtyku i pobrzeżach. Mam nadzieję, że nie spoczniecie na laurach i w przyszłym roku rywalizacja będzie jeszcze ciekawsza a wyniki jeszcze lepsze.

Kamila Witkiewicz

Inne posty

Skip to content