Perfekte Schule, perfekte Lehrer, perfekte Schüler

Czwartkowe przedpołudnie miłośnicy języka niemieckiego spędzili na warsztatach językowych. W tym roku tematem przewodnim była szkoła.  Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie słownictwo z tego zakresu oraz dowiedzieć się nieco o systemie szkolnictwa w Niemczech. Pofantazjowali też trochę na temat idealnej szkoły i idealnych nauczycieli 😉 Młodzież zmierzyła się z różnymi zadaniami – pisali, mówili, rysowali i oglądali filmy. Najlepsi zostali oczywiście nagrodzeni, ale najważniejsza była zabawa i poczucie, że nauka języka wcale nie musi być nudna. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie miło i twórczo spędzili ten czas.
Dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie  🙂 

Organizatorki
Aneta Artym Baryła
Ilona Roś
Małgorzata Streubel

Fot. A. Artym Baryła

Inne posty

Skip to content