Piotr Słabkowski Mistrzem Klawiatury 2018

W dniu dzisiejszym tj. 5 czerwca 2018 roku odbył się w naszej szkole Konkurs pisania na klawiaturze komputera metodą bezwzrokową,  dziesięciopalcową. W tym roku szkolnym do zmagań o tytuł „Mistrza klawiatury” przystąpiło dziesięcioro uczniów, którzy piszą teksty na komputerze z szybkością oscylującą w granicach 300 uderzeń na minutę przy bardzo dobrej poprawności pisania. Na tytuł tegorocznego Mistrza Klawiatury zdecydowanie zasłużył Piotr Słabkowski z klasy 1B, który tekst potrafi napisać z szybkością 400 znaków na minutę przy poprawności pisania 99%. Miejsce II w konkursie przypadło Ewie Zembroń z klasy 1H piszącej z szybkością 380 znaków na minutę. Miejsce III zdobył Mateusz Jarosik z klasy 1B, który w ciągu minuty pisze  284 znaki na minutę i miejsce IV zajęła Ewa Pawlak z klasy 1c z szybkością pisania 360 znaków na minutę. Gratulujemy najlepszym z najlepszych!

Organizatorzy konkursu
Anna Borowiak, Anna Hałas, Loretta Wnukiewicz

Inne posty

Skip to content