Po raz kolejny gościliśmy członków Związku Sybiraków

W sobotę 17. września br. w gościnne mury Ekonomika po raz kolejny zawitali członkowie leszczyńskiego Związku Sybiraków oraz przedstawiciele władz samorządowych. Miłemu spotkaniu przy kawie i ciastkach towarzyszył występ naszej młodzieży – Ania Roj , Karolina Konopka, Adam Pogorzelski i Kuba Jędrzejczak z towarzyszeniem p. Bartłomieja Lewandowskiego brawurowo wykonali utwory „Dziwny jest ten świat”, „Zegarmistrz światła purpurowy”, „Dorosłe dzieci” i „Jaskółka”. Koncert bardzo spodobał się słuchaczom, a w podziękowaniu nasi młodzi artyści otrzymali bukiet kwiatów i bombonierkę, komisyjnie spałaszowaną w poniedziałek z udziałem również opiekunów młodzieży – p. Agnieszki Kochańskiej i p. Michała Walkowiaka.
Cieszymy się, że możemy każdego roku gościć członków Związku Sybiraków – spotkanie z Nimi to dodatkowa lekcja historii i okazja do chwili refleksji.

Michał Walkowiak

Inne posty

Skip to content