Podsumowanie szkolnego rankingu SIGG

W Zespole Szkół Ekonomicznych odbyło się podsumowanie rankingu szkolnego XV edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. W bieżącym roku szkolnym w grze wzięło udział 17,5 tys. uczniów z całej Polski, a z naszej szkoły inwestowało 29 zespołów. Najlepszymi inwestorkami w szkole okazały się dziewczyny z klasy 2a, „Szamanki” tj. Laura Helsner, Marta Jabczyńska i Dorota Maciejewska.
Drugie miejsce zajął zespół „Janusze ekonomii” z klasy 1 cg – Krzysztof Ciesielski, Jakub Ciszewski, Marek Sobik, Bartosz Kazimierczak.
Trzecie miejsce w rankingu zdobył Zespół „Dream Team 3b” – Agata Gill, Adrianna Thiel i Patrycja Bernacka.
Była to okazja do uhonorowania dziewczyn z klasy 1a (ze Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości), które zdobyły I miejsce w Polsce za nagranie filmu pt. „Moje wyjątkowe doświadczenie z SIGG”. Zespół dziewczyn to: Angelika Bestra, Agata Chudzińska, Anita Chudzińska, Weronika Gertych, Natalia Marciszak, Joanna Mikołajczak, Natalia Nowicka, Wiktoria Paszkiewicz, Paula Skrzypczak, Inga Skrzypczak, Wiktoria Wiśniewska, Paulina Zielińska, Katarzyna Żywień. Szczególnie uznanie dla Dawida Lisa z klasy 2 ja, który film zmontował.
Mam nadzieję, że tegoroczne osiągnięcia będą motywacją do inwestowania i działania w kolejnej edycji Szkolnej Internetowej Grzy Giełdowej.

Opiekun Inwestorów
Anna Borowiak

Inne posty

Skip to content