PROJEKT ETWINNING “HEALTHY MIND” – czyli zdrowy umysł

Międzynarodowy projekt eTwinning “Healthy mind” (Zdrowy umysł) dotyczył wspierania zdrowia psychicznego, a uczestniczyło w nim 10 uczennic z Ekonomika, a także uczniowie z Czech, Bułgarii oraz Grecji.Projekt rozpoczął się w marcu i trwał do czerwca. Każdego miesiąca uczestnicy wykonywali zadania, a były to: zredagowanie dekalogu codziennej życzliwości, nagranie rekomendacji książki lub piosenki, nagranie podcastu o odwadze, opisanie zdjęcia z czasów pandemii, tworzenie mandali (zdjęcia pod linkiem: https://tiny.pl/r31dx), zaprojektowanie ulotki ze wskazówkami, jak dbać o zdrowie psychiczne. W kwietniu odbyło się spotkanie online na platformie Microsoft Teams z czeskim partnerem.
Uczennice biorące udział w projekcie sumiennie i rzetelnie wykonały wymienione zadania, doskonaląc przy okazji umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

Alicja Bortel
Małgorzata Barańska

Inne posty

Skip to content