Prosimy o głosy na nasz projekt w Budżecie Obywatelskim 2019

Po raz kolejny startujemy z projektem w leszczyńskim Budżecie Obywatelskim 2019 i bardzo prosimy o Wasze głosy!!!
Tym razem jest to projekt duży, który zakłada budowę boiska do koszykówki, bieżnie 3-torową, plac do gier i zabaw ruchowych, ławki, stojaki na rowery, monitoring i zagospodarowanie tereny wokół całego kompleksu.
W tym roku można głosować na dwa projekty – jeden duży i jeden mały – więc zawarliśmy sojusz ze Szkołą Podstawową nr 2 (Boisko dla SP2 Leszno – Budżet Obywatelski 2019) – my głosujemy na ich mały projekt nr 4, a oni na nasz duży nr 7
Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Leszna, bez względu na wiek.
Oddawanie głosu odbywa się tylko przez internet. Wystarczy kliknąć w link poniżej, zaznaczyć numer projektu (4 i 7), wpisać swoje dane i kliknąć „oddaj głos”.

➡ ➡ ➡  GŁOSOWANIE

Z góry bardzo wszystkim dziękujemy w imieniu dzieci i młodzieży ww szkół, ale także wszystkich mieszkańców, którzy także będą mogli również korzystać z wybudowanych obiektów sportowych.

Hanna Kucharska

Inne posty

Skip to content