Przyjazne gabinety pedagogów i psychologa

Gabinety pedagogów i psychologa to ważne miejsce na mapie szkolnej przestrzeni. To tu czekają na uczniów specjaliści, gotowi w każdej chwili na wsparcie i pomoc w różnych dziedzinach życia. Kiedy nastolatek, bombardowany wieloma wewnętrznymi bodźcami i biologicznymi zmianami, dodatkowo otrzymuje negatywne komunikaty z zewnątrz, może znaleźć się na skraju wytrzymałości psychoemocjonalnej. Wtedy może liczyć na pedagogów szkolnych, pedagoga specjalnego i psychologa. Aby umilić czas oczekiwania, ukoić nerwy, wyluzować, zadbaliśmy o przytulność tego miejsca. Pojawiły się poduchy i poduszki ufundowane przez leszczyńską firmę Euro-Comfort Sp.z o.o. Dziękujemy darczyńcom, dzięki, którym miejsce nabrało przyjaznego charakteru i koloru. Życie też ma wiele barw…

Ewa Łaszczyńska-Maćkowiak

Inne posty

Skip to content