Rajd rowerowy z Leszna do Osiecznej klasy 2lb

Dnia 17 czerwca br. odbyliśmy (uczniowie kl. 2lb wraz z opiekunami) ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę klasową. Był to rajd rowerowy z Leszna do Osiecznej. Pierwszym postój mieliśmy przy Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej. Tam przy kawie i ciepłym serniku wysłuchaliśmy krótkiej lekcji historii pana Roberta Robaczyńskiego o Bitwie pod Wiatrakami z 1919 roku. Następnym punktem rajdu była plaża w Osiecznej, gdzie w kameralnym gronie podsumowaliśmy nasz rok życia klasowego. W drodze powrotnej do Leszna podziwialiśmy Zamek w Osiecznej wybudowany w stylu gotyckim oraz piękny widok na krajobraz Osieckiej Ziemi z platformy Jagoda 2.
Wszystkim nauczycielom, pracownikom ZSE oraz społeczności uczniowskiej Ekonomika życzymy wspaniałych wakacyjnych dni. Do zobaczenia we wrześniu przy Poniatowskiego 2.

Marzena Szpurek-Robaczyńska

Inne posty

Skip to content