Relacja z I tygodnia praktyk w Sofii

Czas szybko mija, ani się nie obejrzeliśmy, a już połowa pobytu w Bułgarii za nami. Uczniowie swoje praktyki odbywają w 3 różnych firmach. Osoby kształcące się w zawodach technik informatyk do pracy uczęszczają do firmy ITEMA-PG, gdzie zajmują się serwisem drukarek oraz do firmy QUATTROGI LTD, gdzie pracują nad tworzeniem oraz modernizacją stron Internetowych.
Uczniowie kształcący się w zawodzie technik logistyk swoją pracę wykonują w firmie TENDEZ, która zajmuje się obsługą zamówień sklepów internetowych.
Jednak nie samą pracą i nauką człowiek żyje. Czas wolny spędzamy w różnorodny sposób.
Odwiedziliśmy Narodowe Muzeum Historyczne, słoneczne niedzielne popołudnie spędziliśmy w parku na grach i zabawach integracyjnych. Poszliśmy też na balet do Opery na przedstawienie pn. „LA DAME AUX CAMELIAS”.

Monika Pawlak

Inne posty

Skip to content