Smaki polsko – portugalskie

Rok temu dziewczyny z technikum organizacji turystyki spędziły miesiąc na praktykach w Lizbonie. W czwartek 1 grudnia br. przy wspólnym gotowaniu wspominaliśmy ten pobyt, który był ciekawym doświadczeniem i pokazał nam piękną Portugalię. Uczennice z klasy 4t przygotowały dania z kuchni polskiej i portugalskiej. Był polski żurek oraz ciastka pasteis de nata. Pomocą przy gotowaniu służyły Panie Paulina Kluczyk i Bożena Czerwińska. Przy wspólnym stole był czas na rozmowy i oglądanie zdjęć z Portugalii. Naszymi gośćmi byli Dyrekcja i nauczyciele.
Było smacznie i miło.

Agnieszka Płóciniczak

Inne posty

Skip to content