Srebrne medale dla naszych siatkarek

W dniu 10 marca 2022 roku odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt. Zawody rozgrywane były w 2 grupach. Nasza szkoła spotkała się z zespołem I i II Liceum Ogólnokształcącego. Po rozegranych meczach przeszłyśmy do półfinału, w którym pokonałyśmy LO III. Mecz finałowy, po bardzo wyrównanym pojedynku z naszymi zawodniczkami, wygrał zespół LO II. Nasza szkoła zajęła II miejsce w tym turnieju.
Zespół Szkół Ekonomicznych reprezentowały uczennice w składzie:
Chomska Dominika – 1j,
Dąbrowska Amelia – 1r,
Kaminiarz Rozalia – 1he,
Kędzia Wiktoria – 3hp,
Markowiak Martyna – 1r,
Mazur Monika – 3t,
Rogacka Magdalena – 3la,
Skrzypczak Wiktoria – 3la,
Zdziabek Raisa – 1a,
Ziegler Amelia – 2t.
Bardzo dziękujemy i gratulujemy naszej drużynie siatkarek!

Opiekunowie: Romana Woźna i Robert Klimkowski

 

Inne posty

Skip to content