Streetball – koszykówka chłopców 3×3

W czwartek 10 maja 2018 roku w Lesznie przy Zespole Boisk Orlik „Ćwicznia” rozegrane zostały spotkania Streetball – Koszykówki 3×3 chłopców w ramach Licealiady – 1/4 finału rejonu Leszno. W zawodach spotkały się drużyny z Leszna, Wolsztyna oraz Rawicza.
Każda drużyna liczyła po czterech zawodników – trzech grających plus rezerwowy, zmiany następowały systemem lotnym. Po losowaniu i rozegraniu meczy nasza szkoła zajęła 2 miejsce i awansowaliśmy do dalszego etapu rozgrywek na szczeblu wielkopolskim.
Naszą szkołę reprezentowali:
1. Szymon Nowak z klasy 3t
2. Michał Jędrzejczak z klasy 2b
3. Gerard Świerczyk z klasy 1g

Gratulacje dla chłopaków, bo najważniejsza jest w tym wszystkim dobra zabawa oraz gra FAIR PLAY.

Opiekun: Łukasz Chmielewski

Inne posty

Skip to content