Tablica pozdrowień

„Cieplutko pozdrawiamy i uśmiech zostawiamy”
Tablica pozdrowień została wypełniona po brzegi. Cieszymy się bardzo, że wzbudziła zainteresowanie i tak wiele osób, zarówno uczniów, jak i nauczycieli, zdecydowało się skorzystać z okazji i sprawić innym radość. Zaadresowane kartki dotrą do odbiorców. Zachęcamy do dzielenia się życzliwością na co dzień.

Pedagodzy szkolni

Inne posty

Skip to content