Targi Turystyczne TOUR SALON 2023

27 października 2023 roku uczniowie klas 3he i 4hj mieli okazję uczestniczyć w Gali Otwarcia Targów Turystycznych w Poznaniu TOUR SALON. Wydarzeniu towarzyszył YACHT SALON oraz CARAVANS SALON. W poszczególnych pawilonach wystawcy prezentowali przyczepy kempingowe, kampery, jachty, motorówki. Mogliśmy wejść na jachty, do przyczep kempingowych i kamperów oraz zapoznać się z ich wyposażeniem.
Mieliśmy również możliwość zapoznania się z ofertą turystyczną województw, ofertą dwóch polskich lotnisk oraz wiele okazji do rozmów, wspólnych zdjęć, wymiany doświadczeń z inspirującymi podróżnikami np. Panem Krzysztofem Baranowskim, Panią Katarzyną Gawlas czy Panem Jackiem Borowskim i jego kompanem wypraw psem Diego. To bardzo cenne doświadczenie. Dziękujemy uczniom za dyscyplinę i miło spędzony czas.

Bożena Czerwińska
Alicja Marcinkowska

Inne posty

Skip to content