Trzecia runda debat oksfordzkich

24 maja 2022 roku w auli I LO odbyła się trzecia runda debat oksfordzkich, w której, podobnie jak w poprzednich turach, nasi reprezentanci, tym razem w składzie : Zuzanna Tomaszewska, Agata Cerajewska, Aleksandra Andrzejewska, Julia Konkol i Wiktor Konieczny starli się z ekipami z I LO i II LO. Tezy trzeciej rundy brzmiały następująco :
1. Unia Europejska powinna zostać rozszerzona o kolejne państwa członkowskie w ciągu najbliższych 10 lat.
2. Media społecznościowe zmieniły świat na lepsze.
3. Upowszechnienie wyższego wykształcenia wpłynęło na obniżenie prestiżu polskich uczelni.
Z dumą możemy ogłosić, że tym razem okazaliśmy się bezkonkurencyjni – zwyciężyliśmy debaty z obiema drużynami przeciwnymi. Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom przygotowania wszystkich zespołów, a w sposób szczególny wskazano na progresję reprezentacji naszej szkoły. Brawo!

opiekunowie reprezentacji
Agnieszka Wojtkowiak – Kochańska
Michał Walkowiak

Inne posty

Skip to content