Tytuł Zasłużony Uczeń Szkoły nadawany od 1973 roku

Tytuł „Zasłużony Uczeń Szkoły” jest najwyższym wyróżnieniem nadawanym przez Szkołę. Począwszy od 1973 roku Rada Pedagogiczna nadaje ten tytuł uczniom, którzy poprzez sukcesy w nauce, sporcie i działalności społecznej, rozsławiają imię Szkoły.
• Listę zasłużonych uczniów otwiera Barbara Stanisławska, która uczęszczała do klasy gastronomicznej w Zasadniczej Barbara StanisĹ‚awska-pierwszy zasĹ‚uĹĽony uczeĹ„ szkoĹ‚y 1973Szkole Zawodowej. Basia dojeżdżała do szkoły pociągiem. We wrześniu 1973 roku w drodze na stację zauważyła w rejonie Krzycka pęknięcie szyny. Wiadomość przekazała natychmiast służbie kolejowej i dzięki temu nie doszło do katastrofy.

 

• W kolejnych latach tytuł ten otrzymali:
Barbara Stanisławska, Zenon Dudziński, Aleksandra Trzcielińska, Ewa Rapacka, Wanda Henzel, Jacek Maciejewski, Małgorzata Snela, Małgorzata Czub, Cecylia Tęga, Ewa Górczak, Jolanta Odziemek, Błażena Wolnik, Barbara Samelczak, Marek Mikołajczak, Jarosław Maćkowiak, Elżbieta Dajewska, Adela Paluch, Krystyna Kołodziejska, Grażyna Poznańska, Maria Cepa, Danuta Rudnik, Halina Gorynia, Maria Tomczak, Danuta Gapik, Marian Jaróżek, Wiesława Spychała, Dorota Pawlak, Hanna Wojciechowska, Bogumiła Hauza, Gabriela Roszak, Donata Dziubała, Alicja Szymczak, Zofia Janowicz, Mirosława Kaczor, Halina Nawrot, Irena śliwińska, Danuta Giezek, Bożena Szczepaniak, Wiesław Szczepański, Anna Michalska, Anna Jankowiak, Danuta Mróz, Jan Rafał Marciniak, Marian Kubiak, Genowefa Trawińska, Iwona Brzozowska, Barbara Grodzka, Zenon Staniszczak, Maria Brodziak, Anna Urbańczak, Hanna Lester, Dorota Flack, Dorota Banaszak, Dorota Biela, Bogumiła Brychcy, Piotr Kaczmarek, Krystyna Walkowiak, Sylwia Bura, Ewa Michalska, Małgorzata Szymańska, Renata Jaskółka, Bernadetta Kędziora, Mariola Hanspol, Maria Kaczmarek,, Agnieszka Berthold, Rafał Stróżak, Lilla Gąd, Bożena Klupsz, Hanna Skiba, Elżbieta Marcinkowska, Łukasz Kononowicz, Ewa Wciórka, Joanna Noińska, Anna Szyszkowiak, Mariusz Tomiak, Honorata Mania, Agata Budzik, Beata Bojek, Jolanta Mazur, Bernadetta Mikołajewicz, Dorota Bojek, Tatiana Janowicz, Joanna Przybecka, Longina Woźnicka, Artur Majcherek, Arleta Barteczka, Małgorzata Wasielewska, Wiesław Stachowiak, Mariusz Machowiak, Joanna Gurdak, Sylwia Seniuta, Justyna Kolan, Hanna Wańda, Ewelina Gościńska, Agnieszka Szpruta, Monika Mateńko, Monika Muszyńska, Honorata Wawrzyniak, Dariusz Gawrych, Paweł Marszałek, Anna Pracz, Anna Tomczak, Dominik Kabała, Sebastian Hojnicki, Marcin Rutkowski, Daniel Walczak, Agnieszka Wróblewska, Edyta Papus, Joanna Stanek, Małgorzata Muszyńska, Katarzyna Karolewicz, Magdalena Boińska, Monika Urbaniak, Natalia Gregor, Anna Góra, Emilia Kaczyńska, Marcin Woźniczak, Katarzyna Nowak, Agnieszka Zaremba, Agnieszka Dzieszko, Grzegorz Ellert, Krzysztof Siniecki, Damian Walczak, Paweł Małecki, Łukasz Kiciński, Adrian Heliński, Tomasz Bednarczyk, Marcin Lipka, Paweł Frąckowiak, Adam Walczak, Łukasz Weber, Magdalena Bojek, Anna Jewuła, Artur Woziński, Grzegorz Ziomek, Marta Siniecka, Justyna Mierzyńska, Maciej Kędziora, Agnieszka Pisarzowska, Alina Suchora, Tomasz Sokołowski, Beata Bojek, Anna Bojek, Agata Jurga, Piotr Skrzypczak, Krzysztof Samelczak, Mateusz Sadowski, Anna Nowakowska, Damian Szymkowiak, Kinga Grosy, Tomasz Pułkownik, Beta Przybyła, Krystian Michalak, Damian Stamm, Leszek Woziński, Tomasz Michalewicz, Grzegorz Skrobała, Marta Samelczak, Agnieszka Łabędzka, Nina Skraburska, Anna Woźniak, Karolina Mańka, Sylwia Kurzawska, Anna Fortuniak, Joanna Górniak, Natalia Sląska, Marek Wojciechowski, Krzysztof Ulatowski, Bogdan Hądzlik, Hanna Taterka, Alicja Galon, Beata Szady, Joanna Walkowiak, Martyna Szymanowska, Dawid Kryś, Milena Poloszyk, Anna Nawra, Magdalena Ratajczak, Barbara Daniel, Joanna Dziuba, Amelia Spychaj, Patrycja Ciesielska, Ewa Kempa, Wioletta Zajdel, Agnieszka Picz, Małgorzata Bortel, Klaudia Gierczyk, Anna Olszewska, Marta Dobroś, Alicja Picz, Mateusz Ratajczak, Blanka Buchwald, Sylwia Walkiwicz, Oliwia Skonieczna, Agnieszka Maciejewska, Joanna Bajer, Marcin Proce, Bartosz Gintrowicz, Magdalena Jasiak, Piotr Mika, Marzena Łączna, Marzena Cichoszewska, Jagoda Chwaliszewska, Katarzyna Nowacka, Anna Antkowiak, Szymon Mikołajczak, Agnieszka Każmierczak, Marta Rakowska, Paulina Mocek, Agnieszka Komorowicz, Natalia Serwatka, Waldemar Kozłowski, Anna Kuik, Patrycja Ginter, Marcin Sipurzyński, Dorota Stężycka, Paweł Kaczmarek.

Poniżej „Zasłużeni Uczniowie Szkoły” od 2006 roku

Inne posty

Skip to content