Walentynki w Ekonomiku

W dniu 14 lutego 2019 Ekonomik świętował barwnie Dzień Walentynkowy. W sali konsumenckiej Kawiarenkę Walentynkową zorganizowała kl. II ja, wych. p. Barbara Perek. Koło auli pojawiły się Walentynkowe Lizaki z Wróżbą oraz coś słodkiego, zadbała o to kl. Ia, wych. p. Agnieszka Wojtkowiak – Kochańska. W auli odbyła się projekcja filmu „Zanim się pojawiłeś”, z inicjatywy kl. III t, wych. p. Hanna Wolna. W auli ustawiona była Walentynkowa Ścianka Foto, przy której można było zrobić zdjęcia walentynkowe. Koordynatorem sesji fotograficznej była kl. II t, wych. Aneta Artym Baryła.
W ramach programu „Bezpieczne Walentynki” w auli szkolnej odbyło się także spotkanie na temat ryzykownych zachowań w aspekcie zagrożenia HIV/AIDS. Prelekcję poprowadziła p. Irena Ambroży z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lesznie, na zaproszenie pedagogów szkolnych. W spotkaniu wzięły udział klasy: II g, II b, II t i II c.

Fot. L. Wnukiewicz

Inne posty

Skip to content