Wycieczka klasy 1la

W dniach 14 – 16 czerwca 2018 roku wyjechaliśmy z wychowawcą Przemysławem Grypczyńskim i Panem Łukaszem Chmielewskim na klasową wycieczkę już o 5.30. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Energylandię – największy w Polsce park rozrywki, gdzie każdy z Nas doskonale się bawił korzystając z wielu ekstremalnych atrakcji. Stamtąd udaliśmy się do Zakopanego, by nazajutrz wyruszyć na szlak Doliną Kościeliską. Wielu w pamięci na pewno zapadło wejście Wąwozem Kraków i przejście przez jaskinię – Smocza Jama. W drodze powrotnej spacerkiem przez słynne Krupówki wróciliśmy do miejsca wypoczynku. Trzeciego dnia udaliśmy się do Krakowa, gdzie zwiedziliśmy zamek królewski na Wawelu, spacerowaliśmy po urokliwych uliczkach dookoła krakowskiego rynku, wysłuchaliśmy hejnału z wieży Kościoła Mariackiego po czym ze śpiewem na ustach wróciliśmy do Leszna. Ciekawe dokąd wybierzemy się w przyszłym roku?

Wiktoria Kosmalska kl. 1 la

Inne posty

Skip to content