Wyniki konkursu na plakat z okazji Święta Niepodległości

11

Po burzliwej dyskusji rozstrzygnięty został konkurs na plakat niepodległościowy związany z obchodzonym 11 listopada świętem. Nadesłano kilkanaście prac, których poziom wykonania był bardzo wysoki – zarówno pod względem wykonania, jak i pomysłowości twórców. Jury konkursu postanowiło wyróżnić cztery uczestniczki, a są to: Laura Singh z kl. 2he, Rozalia Kamieniarz z kl. 2g, Natalia Kubacka z klasy 3h i Alicja Wąsiak z kl.4h. Gratulując wyróżnionym jury konkursu dziękuje wszystkim, którzy nadesłali swoje prace za ich zaangażowanie i wzorową postawę.

Agnieszka Wojtkowiak – Kochańska
Michał Walkowiak

Inne posty

Skip to content