Wyniki szkolnego konkursu Best foto 2017

W szkolnym konkursie fotograficznym „Best foto” uczniowie naszej szkoły mają okazję podzielić się z nami efektami swoich pasji fotograficznych. Tradycyjnie już od siedmiu lat na konkurs można nadsyłać fotografie o różnej tematyce. Dobre zdjęcie to takie, którego autor patrzy wzrokiem natomiast fotografuje sercem. W tegorocznym szkolnym konkursie „Best foto 2017” wyróżniono następujących autorów zdjęć:
I miejsce Kacper Ptaszkowski  (2c) za „Wygnani”,
II miejsce Wiktoria Stępczak  (2t) za „Nieskończoność”,
III miejsce Natalia Bassa (3cg) za „Wolność”,
III miejsce Patrycja Nowacka (2a) za „Cierpienie”.
Uroczyste wręczenie dyplomów ww. laureatom nastąpi w dniu 28 kwietnia br. na uroczystym apelu z okazji Święta Patrona Szkoły. Zwycięzcom gratulujemy dziękując jednocześnie wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłanie swoich prac.

Loretta Wnukiewicz


 

Inne posty

Skip to content