Złote medale dla naszych piłkarzy!

Dnia 22.03.2022 r.na Orliku przy „Ćwiczni” odbyły się Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Do zawodów przystąpiło 6 szkół, które w wyniku losowania podzielono na dwie grupy. Mecze rozgrywane zostały systemem każdy z każdym w każdej z grup. Zespoły, które zajęły I miejsca w swoich grupach awansowały do finału, kolejno II miejsca rozgrywały mecz o III miejsce.
Grupa A                        Grupa B
1. ZSR-B                        1. I LO
2. ZSE                           2. II LO
3. ZSTCKZiU                 3. III LO
Nasza reprezentacja w swojej grupie wygrała oba mecze (ZSR-B – ZSE 0 – 3; ZSTCKZiU – ZSE 0 – 1), dzięki czemu, w kolejnym etapie zagrała o I miejsce w zawodach z III LO. Mecz ten zakończył się remisem i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne.
Gratulacje dla naszych sportowców, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i wywalczyli zasłużone ZŁOTO!!!!!!
Zwycięska drużyna ZSE w składzie:
1. Jakub Harendarz kl. 4 lb
2. Sebastian Bestry kl. 4 lb
3. Patryk Tomkowiak kl. 4 la © – „goalkeeper”
4. Patryk Stachowiak kl. 4 la
5. Mikołaj Juśkowiak kl. 4 la
6. Oscar Wulke kl. 4 b
7. Nikodem Brychcy kl. 3 lb
8. Mikołaj Jędraszczyk kl. 1 lb
9. Szymon Kózka kl 1 lb
10. Bartosz Żeleźniak kl. 1 lb
Zastępca kapitana drużyny: Dawid Szulc kl. 4 lb
Zawody zakończyły się w przyjaznej atmosferze w duchu sportowej rywalizacji.

Opiekunowie:
Przemysław Grypczyński
Łukasz Chmielewski

Inne posty

Skip to content