ZSE ponownie najlepszy w Pucharze Wielkopolski Debat Oksfordzkich!

15 kwietnia drużyna Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie wzięła udział w rejonowym etapie Pucharu Wielkopolski Debat Oksfordzkich, który odbył się w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie.

Zespół w składzie: Amelia Olejniczak, Zofia Szumińska, Marta Róższczka, Jakub Kubacki oraz Emilia Dolata (jako rezerwa) wywalczył 1. miejsce broniąc tytułu mistrzów rejonu z ubiegłego roku i ponownie awansując do wojewódzkiego finału w Poznaniu! Tam zmierzy się z pięcioma najlepszymi drużynami z Wielkopolski (spośród aż 58 szkół uczestniczących w projekcie).

Tytuł najlepszego mówcy wydarzenia po raz drugi z rzędu zdobył Jakub Kubacki, powtarzając swój sukces z poprzedniej edycji!

Organizatorami wydarzenia były: Fundacja Projekty Edukacyjne, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie.

Gratulujemy naszym debatantom – jesteśmy z Was ogromnie dumni i trzymamy kciuki za finał w Poznaniu!

Opiekun drużyny: Joanna Andrzejczak

 

Inne posty

Skip to content