Kurs savoir vivre w turystyce i biznesie z przyjęciem pokazowym

W dniu 11.10.2023 roku uczniowie klasy 1t i 2t wzięli udział w szkoleniu przeprowadzonym przez Pana Radosława Szafranowicza-Małozięć:
KURS SAVOIR VIVRE W TURYSTYCE I BIZNESIE Z PRZYJĘCIEM POKAZOWYM.
W turystyce znajomość zasad savoir vivre’u to podstawa! Uczniowie, jako przyszli pracownicy branży turystycznej dowiedzieli się, jak kulturalnie podróżować. Poznali, jakie mogą być różnice międzykulturowe, gdy odwiedzasz różne miejsca na świecie. Zaznajomieni zostali z zasadami, dzięki którym łatwiej będą mogli odnaleźć się w sytuacji biznesowej.
Pokaż klasę!- to hasło przyświecało na przez cały dzień. Nauczyliśmy się podstawowych zasad savoir-vivre’u i etykiety stosowanych w turystyce i biznesie. Dowiedzieliśmy się, jak poprawnie zachować się podróżując autobusem, pociągiem czy samolotem. Poznaliśmy zasady zachowania się obowiązujące w innych krajach na świecie, np. Chinach, USA czy Egipcie.
A na pokazowym przyjęciu, które odbyło się w restauracji Antonińska, już prawie 😉 wiedzieliśmy, jak pokazać klasę będąc na przyjęciu, w restauracji lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej!
Wiemy, że stosując się do zasad savoir-vivre’u świat wygląda zupełnie inaczej!!!
Dziękujemy Kadrom Turystyki 🙂

Lilianna Zimniak

Inne posty

Skip to content