6 października 2023 roku w godz. 16.00-20.00 reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych promowała nasza placówkę oświatową podczas NOCY ZAWODOWCÓW w Zespole Szkół Technicznych CKZiU w Lesznie. Oferta była kierowana do uczniów klas 7 i 8. Skupiliśmy się na rozmowach z uczniami szkół podstawowych i ich opiekunami, warsztatach dla nich oraz prezentacji umiejętności naszych uczniów i nauczycieli. Gości naszego stoiska częstowaliśmy pysznymi goframi i naleśnikami. W wydarzenie zaangażowali się następujący uczniowie, z klasy 5gjp: Oliwia Fechner, Marta Macikowska, Marcin Dąbkowski, Marcin Cholewiński, z klasy 4hj Julia Głaz, z kl. 5t Łukasz Tomiak, z kl. 2t Aleksandra Straszewska, Laura Chwaliszewska, Wiktoria Kordus, Aleksandra Gąsiorek, Daria Borowczyk, Zuzanna Gawlicka, Karolina Andrzejewska, z kl. 2h: Paulina Buczek, Michalina Dziatkowiak z kl. 2r: Julia Nowak, Monika Rosik oraz Kacper Bortel – przewodniczący SU ZSE.

Anna Hałas, Joanna Andraszak,
Paulina Kluczyk, Katarzyna Misiak, Monika Politańska, Izabela Wojciech, Alicja Marcinkowska, Wiktor Adamczak, Marcin Niedzielski
 

 

Inne posty

Skip to content